logo

REDAKCE

 Pro dotazy a náměty používejte redakční email: redakce@vlcibouda.net.

Pevná adresa redakce pro tiskoviny

Jan Kohoutek
Dr.Malého 3017/32
70200  Ostrava

JÁDRO REDAKCE

Karel Krajča (kirby) – Šéfredaktor
Herní fanda, komiksový milovník, blázen do písmenek, hudební nadšenec nebo samozvaný filmový kritik. Tolik zájmů a tak málo času. I kdyby měl den dvakrát tolik hodin, stejně bych nestihl vše, co bych chtěl. Ale to už je osudem snílků a bláznů, kteří mají stále hlavu v oblacích a vše je hned zaujme a baví. Těžký je to život.

Jan Kohoutek (hanzman) – Administrátor a zástupce
Zakladatel a provozovatel webu Vlčí boudy, administrátor, redaktor, občasný pisálek povídek, osina v zadku všech idiotů, ale jinak kamarád všech, s kterými si má co říct. Filmový nadšenec, životní hráč her všeho druhu, čtenář knih s fantazií a poslední dobou komiksový dobyvatel. V současné době píše svůj první román.

František Mejstřík (fanda) – Redaktor
Knihomol. Komiksový nadšenec, svého času i aktivní kreslíř, dnes na autorské dovolené. Fascinuje ho vesmír, astronomie a starobylé civilizace. Při cestách za megalitickou minulostí naplno propadá potápění a z toho plyne záliba v podvodní fotografii. Má názory, které se často rozchází s hlavním proudem, rád přemýšlí o podstatě a jde k jádru věci.

Pavel Pravda (norri) – Redaktor
Nejen komiksový nadšenec, milovník tvrdé hudby, dobré whisky, piva a fotografování. Jeden z největších autorů českého internetu 🙂

PLODNÍ AUTOŘI

Roman Bílek (beesee)
Komiksový scénárista a publicista, spoluvydavatel komiksového fanzinu BubbleGun, recenzent komiksů na internetových portálech KoCoGeL a XB-1., občasný pisatel povídek a také působí jako hudební publicista v internetovém magazínech a podzemních fanzinech. Velký boudí otec zakladatel a spoluautor série Sněhulení.

Eva Lassler (ronne)
Scénárista bez místa, organizátorka conů. Ve volném čase se věnuje psaní povídek a své knihy z prostředí Divokého západu. Rovněž se věnuje kreslení a ilustrování svých příběhů. Je fanouškem tzv. velkých S (Star Trek, Star Wars, Star Gate) a baví se sbíráním knih s postavami Williama Rikera a Deanny Troi.

Michal Henzl (hdspeck)
Vesmírný povaleč, těhotný smradlavý lenochod, ostuda lidstva, odporný a páchnoucí, slizký a hnusný zelený lidský výkal. Nejradši by se celý život ládoval dobrůtkami všeho druhu, barev a chutí, četl komiksy a koukal na filmy. Ale stejně ho máme rádi. Boudí komiksový specialista.

Martina Kliková (kirma)
Zdánlivě nevinná osoba milující metal, knihy, filmy, seriály, historii a medovinu. A divné věci.

Miroslav Harant
Seriálový a filmový nadšenec, který navíc propadl vášni pro knihy. Jeho knihovna se pod tíhou knížek začíná nebezpečně prohýbat, místní malé kino žije z určité části taky z jeho velmi častých návštěv a velkou část svého času tráví jen sjížděním seriálů. A občas něco napíše.

NA VLČÍ BOUDĚ TAKÉ PŘISPÍVALI NÁSLEDUJÍCÍ AUTOŘI

Míša Voláková · Tomáš Baran (bury) · Honza Vojtíšek · Zdeněk Hellebrand (mario) · Štěpán J. Polášek (blacksad) · Zbyněk Skulina (kywi) ·  Matti Matyšek · Miloslav Moravec (mil) · Honza Smutný (SMU) · Martin Štefko ·  Roman Kobler (yetti) · Jakub Varga (stilgar) · Kapis · Ota Stránský ·

Děkujeme!


SPOLUPRÁCE

Hledáme lidi, kteří by měli zájem se na rozvoji tohoto serveru podílet.
Následující pozice jsou naprosto volné a mohou být zaplněny kýmkoliv, kdo se na přispívání cítí:

Novinkář – Rychlé zprávy, bleskovky apod. jsou zajímavým a nezbytným vyplněním obsahu. Sleduješ různé zahraniční weby a servery, novinky a zprávy? Jsi schopen pravidelně, nejlépe i několikrát denně přispívat krátkými zprávami ze světa sci-fi, fantasy, komiksu apod? Jsi vítán!

Editor – Nechceme psát hlouposti a všichni víme, jak hrubky a gramatické chyby odrazují. Grammar Nazi, to je to, co potřebujeme. Korekci článků po stránce gramatické a stylistické. Zvládneš to? Tak do toho!

Manažer – Rozumíš internetu z hlediska čísel a grafů? Také statistikám, propagaci, SEO, reklamě a máš nápady, jak Vlčí boudě pomoci? Rozhodně se ozvi!

Redaktor – Chceš pravidelně psát své názory, recenze, tvořit rozhovory, nebo se podílet na obsahu stránek? Chceš ukázat, co v tobě je? Tak se ukaž!

Autor – Píšeš povídky, básně, romány? Tvoříš komiksy, kreslíš? Tvou práci určitě zveřejníme, pošli nám ukázku a určitě se domluvíme.

Pokud se chceš dozvědět více nebo se chceš jakkoliv zapojit rozhodně napiš na redakce@vlcibouda.net.

Redakce Vlčí boudy


PODPOŘTE VLČÍ BOUDU

Líbí se Vám Vlčí bouda? Máte svůj vlastní web, stránky, či blog? Chcete nás podpořit? Umístěte na stránkách logo či banner s odkazem a napište nám. Rádi vás taky podpoříme.

 


NAPIŠTE NÁM

Chcete psát pro Vlčí boudu?

Máte nějaké nápady či názory jak by Vlčí bouda měla fungovat nebo co byste chtěli vylepšít?

Podělte se s námi o ně.

    [recaptcha]

    (Visited 2 100 times, 1 visits today)